Eskişehir Anadolu Üniversitesi İletişim Sanatları Atölyesi öğrencileri öncülüğünde Türk Hava Yolları (THY) Reklam Koordinatörü Sezer Derkuş ile THY kampanyaları üzerine söyleşi yapıldı.
İletişim Bilimleri Fakültesi’nde (İBF) gerçekleşen söyleşiye, THY Reklam Koordinatörü Sezer Derkuş, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Serdar Sever, İletişim Sanatları Atölyesi Danışmanı aynı zamanda İletişim Tasarımı ve Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Haluk Yüksel, Atölye üyeleri ve çok sayıda öğrenci katıldı. Söyleşi programında THY Reklam Koordinatörü Sezer Derkuş, THY’nin reklam kampanyaları hakkında bilgi vererek, hava yolu şirketinin nasıl dünya markası haline geldiğini gösteren reklam filmlerini kronolojik olarak ile izletti. Ayrıca Türk Hava Yolları’nın henüz yayınlanmayan reklam filmini de ilk kez İBF öğrencileri ile paylaşan Derkuş, izlenen reklamlar üzerine öğrencilerden yorum aldı.
İletişim Sanatları Atölyesi Başkanı Orçun Çakır, söyleşiye katılan THY Reklam Koordinatörü Sezer Derkuş’a kendileri ile birlikte olduğu için teşekkür ederek, etkinlik hakkında bilgi verdi. Çakır, “Yayınlanan ve yayınlanmayan reklamlar üzerine söyleşi yaptık. Anadolu Üniversite İletişim Bilimleri Fakültesi öğrencileri katılım gösterdi. Söyleşiye katılan arkadaşlar, Sezer Derkuş aracılığı ile Türk Hava Yolları’nın reklam kampanyaları hakkında bilgi sahibi oldu ve sektörle ilgili sorular sordu. Bununla önümüzdeki hafta yayınlanacak THY reklamını birlikte izledik. Bu etkinlikle birlikte ayrıca Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü öğrencileri de THY reklamları hakkında birçok bilgiye sahip oldu” ifadelerini kullandı.
THY Reklam Koordinatörü Sezer Derkuş, katılım gösteren herkese teşekkürlerini ileterek, atölye üyeleriyle hatıra fotoğrafı çekti.

DSC_0062.JPG

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s