44112307_620x410.jpg

 

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi İletişim Sanatları Atölyesi öğrencileri, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık alanında uzman kişileri ağırlamaya devam ediyor. Atölye üyeleri, halkla ilişkiler alanında hizmet veren İtibar Atölyesi Kurucusu Ertan Acar ile “Annenize PR’cı Olduğunuzu Nasıl Söylersiniz” konulu söyleşi düzenledi.
İletişim Bilimleri Fakültesi’nde gerçekleşen etkinliğe, İletişim Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halil İbrahim Gürcan, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Bülend Aydın Ertekin, İletişim Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi aynı zamanda İletişim Sanatları Atölyesi danışman hocası Prof. Dr. Haluk Yüksel ve çok sayıda öğrenci katıldı. Söyleşide, İtibar Atölyesi Kurucusu Ertan Acar, halkla ilişkiler sektöründe karşılarına çıkan olumlu-olumsuz durumlardan bahsederek, öğrencilere deneyimlerini aktardı. Acar, öğrenim yıllarında kendilerini geliştirmeleri konusunda öğrencilere tavsiyelerde bulunarak, bu konuda sanal ajanslar kurmaları yönünde çeşitli bilgiler aktardı.
Etkinlikle ilgili bilgi veren İletişim Sanatları Atölyesi Başkan Yardımcısı Oğuzhan Koç, “Bugünkü etkinliğimizde eski mezunumuz Ertan Acar’ı ağırladık, kendisi İtibar Atölyesi Kurucu Yönetim Kurulu üyesi. Kendisiyle sektör üzerine, halkla ilişkiler üzerine sohbetler gerçekleştirdik. Bir PR’cının neler yapması gerektiğini konuştuk. Bizlere, kendimizi geliştirmeye yönelik ne türlü faaliyetlerde bulunabiliriz şeklinde tavsiyelerde bulundu. Bu tavsiyelerinden biri, online bir sanal ajans kurmamızı söyleyerek, kendimizi geliştirmemizi söyledi. Ertan Acar’a söyleşimize katıldığı ve bize deneyim dolu bilgiler verdiği için çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.
Yaklaşık 1 saat süren söyleşinin ardından hatıra fotoğrafı çekinilmesiyle etkinlik sona erdi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s