Sanal gerçeklik deneyimiyle birleştirilen EYSE 3B kamera ile sevdiklerinizin yaşadıkları deneyimlere oturduğunuz yerden dahil olabileceksiniz.

25182235735cedc4072d7.61351378_n.jpg

İstediğimiz her zaman sevdiklerimizin yanında olamıyoruz ama her an olmasa bile önemli anlarda onların yanında olmak istiyoruz ve bazen bazı deneyimleri başkalarının bakış açısıyla yaşamak istiyoruz. 360 derece görüntü aktarabilen kamera EYSE, sevdiğiniz insanlara, onların yaptıkları şeylere nerede olursanız olun eş zamanlı görüntü aktarımı ya da video kaydı sayesinde dahil olmanızı sağlıyor.

Örneğin, son anda işiniz çıktığı için hafta sonu ormanda yürüyüş yapan arkadaşlarınızla birlikte olamıyorsanız, EYSE kamera ile yayınladıkları görüntüleri anlık bir şekilde sanal gerçeklik gözlüğü yardımıyla onların gözünden 360 derecelik bir açıyla görebiliyorsunuz ve yanlarında olduğunuzu hissediyorsunuz. Ya da kilometrelerce uzakta yaşayan torununuzun çok isteyip de gidemediğiniz 4. yaş günü partisine bir anda katılabiliyorsunuz ve sanki evin içindeymişsiniz gibi hissedip, onunla birlikte doğum günü kutlayabiliyorsunuz.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s