Dünyanın en çok izlenen dizileri arasında yer alan Game of Thrones”un müzikleri orkestra ve koro eşiliğinde ABD’de yapılacak konserlerle seyirciyle buluşacak.

Game of Thrones Orkestrası Oluşturuluyor

Dizinin yapımcı şirketi HBO, izlenme rekorları kıran “Game of Thrones”un müziklerinin büyük bir orkestra ve koro tarafından gelecek yılın şubat ayından itibaren ABD’nin 28 şehrinde düzenlenecek konserlerde canlı olarak seslendirileceğini açıkladı.

Dizinin müziklerinin bestecisi Ramin Djawadi de Los Angeles’ta bir etkinlik sırasında yaptığı açıklamada, 28 şehri kapsayan turnede, dizinin müziklerinin dev ekrandan bazı önemli sahnelerin gösterimiyle seyirciyle buluşacağını söyledi.

Bunun sadece bir konser değil aynı zamanda görsel bir şölen olacağını da belirten Djawadi, turneyle ilgili çok heyecanlı olduğunu çünkü konserlerden bazılarında orkestra şefliği yapacağını ve bazı enstrümanları çalacağını söyledi.

Game of Thrones Orkestrası Oluşturuluyor

“Game of Thrones Canlı Konser Deneyimi” adlı turne 15 Şubat 2017’de Missouri eyaletinin Kansas şehrinde başlayacak. Konserler New York, Los Angeles, Boston, Chicago, Toronto, Salt Lake, Las Vegas, Denver, Philadelphia ve Washington’ın da aralarında bulunduğu şehirlerde düzenlenecek.

Konser turunun ileride dünyaya yayılıp yayılmayacağı şu an için henüz bilinmiyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s