Bu Hafta 6 Film Vizyona Girdi!

  • ÜÇ HAYAT

Genç bir kız olan Marziyeh’in en büyük hayali oyuncu olmaktır. Hayallerine kavuşabilmek için konservatuvara gitmek isteyen kız, ailesinin engeliyle karşı karşıya kalır. Marziyeh konservatuara gitmek için ailesini ikna edemeyince, internete bir video yükleyip ünlü oyuncu Behnaz’dan yardım istemeye karar verir.

– Yön: Jafar Pa-nahi

– Oyn: Beh-naz Jafari, Jafar Panahi, Marziyeh Rezaei

-Tür: Dram

-IMDB: 7.1

  • YANGIN YERİ

14 yaşındaki Joe, ev hanımı annesi Jeanette ve profesyonel bir golfçü olan babası Jerry ile birlikte Montana’nın küçük bir kasabasında yaşamaktadır. Evin babası Jerry, ani bir şekilde işten çıkarılınca büyük bir yıkıma uğrar. Bu durum sadece onun değil ailesinin de yıpranmasına neden olur.

– Yön: Paul Dano

– Oyn: Carey Mulligan, Jake Gyllenhaal, Ed Oxenbould

– Tür: Dram

-Imdb: 7.3

  • ARAF 2

Kübra ve Ahmet birbirlerini çok seven bir çifttir. Mutlu bir evliliği olan çiftin hayatlarında her şey yolundadır; ta ki anlam veremedikleri olaylar yaşayana kadar. Kübra bir süre-dir tuhaf olaylara maruz kalınca çift soluğu doktorda alır.

– Yön: Biray Dalkıran

– Oyn: Emre Kızılırmak, Cevahir Turan, Kaan Songün

– Tür: Korku

  • MAŞA İLE KOCA AYI: YEPYENİ MACERALAR

Maşa ile Koca Ayı: Yepyeni Maceralar, Maşa isimli küçük bir kız çocuğu ile sirkten emekli Mişka adındaki bir ayının yaşadığı maceraları konu ediyor.

  • KİMSESİZ ÇOCUK

Hector Malot’un ünlü romanından uyarlanan Kimsesiz Çocuk filminde, Remi’nin yaşadığı maceralar konu ediliyor. Remi, her çocuk gibi mutlu bir aileye sahip olduğunu düşünmektedir. Akşamları onu öpüp yatağına yatıran, bir derdi olup üzüldüğünde kucağına alıp onu seven bir annesi olduğunu sanmaktadır. Fakat bu çok sevdiği kadın onun gerçek annesi değil; sütannesidir.

– Yön: Antoine Blossier

– Oyn: Daniel Auteuil, Maleaume Paquin, Virginie Ledoyen

– Tür: Macera

– IMDB: 4.2

  • SÜPER AYI

Süper Ayı, oğlu Zack’i kurtarmaya çalışan baba ayı Dash’in hikayesini konu ediyor. Baba ayı Dash, oğlu Zack ile birlikte vahşi doğada mutlu bir yaşam sürmektedir. Baba oğul birlikte ormanda gezintiye çıktıkları bir zaman kendilerini avcıların ağının içerisinde bulur. Dash kurtulması güç bir yere düşünce, avcılar yavru ayıyı ele geçirir. Baba ayı ne kadar uğraşsa da yavrusunun yakalanmasını engelleyemez.

– Yön: Wang Qi

– Oyn: Jeff Dun-ham, Marcus Shor, Morena Cleese

– Tür: Animasyon

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: