Snapchat Android Yenileniyor

Birkaç yıl öncesine kadar en popüler sosyal medya uygulamaları arasında yer alan Snapchat, zamanla Instagram’ın neredeyse bütün özelliklerini kopyalamasıyla birlikte popülerliğini kaybetti.

Snapchat, iOS platformunda Android’e nazaran daha iyi çalışan uygulamalardan biri. Snapchat, yıllardır süregelen şikâyetleri değerlendirerek 2017 yılında yaptığı açıklamayla birlikte bu durumu düzeltmek için girişimlerde bulunmuştu. Aldığımız haberlere göre bu yılın sonunda Android için yeniden dizayn edilmiş bir Snapchat uygulamasıyla karşılaşacağız.

Şirketin CEO’su Evan Spiegel nihayet Snapchat’in tekrar popülerlik kazanmak için Android uygulamasını yenileyeceğini şu şekilde açıkladı;

”Android platformunda yenilenmeye ihtiyacımı olduğu çok net olarak görülüyor. Bizi tercih etmeyen kullanıcıları geri döndürmek ve daha fazlasına erişmek için bu güncellemeyi yıl sonu gelmeden sunacağız. Büyük bir değişime hazır olun.”

Bu açıklama ile birlikte yapılacak güncellemenin Snapchat‘e sadece arayüz değil yeni özellikler kazandırılacağı da anlaşılıyor.

Yeni ve daha akıcı olacak olan sistem, Android kullanıcıları tarafından beğenilecek gibi görünüyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: