Harry Potter Hayranlarına Müjde!

Çağa ayak uyduran Harry Potter, Wizarding World Gold isimli abonelik servisini duyurdu.

Dünyanın en çok kazanan kitap ve film serilerinden biri olan Harry Potter serisi, Wizarding World Gold isimli abonelik servisini hizmete sunduğunuz duyurdu.

Yıllık 75 dolarlık bir ücrete karşılığında kullanılabilecek olan Wizarding World Gold abonelik servisi, Harry Potter serisinin hayranlarına çeşitli avantajlar ve içerikler sunacak. Sunulacak olan içeriklerin başında ise Harry Potter serisinin 7 kitabının dijital halleri yer alacak.

Wizarding World Gold aboneleri 12 ay boyunca Harry Potter serisinin kitaplarına dijital olarak erişebilecek. Kitapların yanı sıra filmlerin kamera arkası videoları da aboneler ile paylaşılacak ve bu içeriklerin yanı sıra özel davetler için rezervasyonlar ve belli ürünler için indirimler de sağlanacak.

İndirim uygulanacak mağazalar arasında WizardingWorld.com adresindeki online mağaza, Londra’daki King’s Cross istasyonunda yer alan mağaza ve Warner Bros stüdyolarında yer alan mağazalar bulunuyor. Söz konusu mağazalarda yer alan ürünler için abonelere çeşitli indirimler sağlanacak ve bu avantajlara ek olarak abonelere çeşitli hediyeler ve Keys and Curios adında kişiye özel tasarlanmış bir dergi gönderilecek.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: