Clips Güncellendi

Clips uygulaması yapılan en son güncelleme ile kullanıcılara eğlenceli Memoji ve Animoji’lerden yararlanma imkanı sunuyor.

Apple’ın iPhone ve iPad için ücretsiz olarak video oluşturmalarına imkan sağlayan uygulaması Clips için sunulan güncelleme, kullanıcıların Memoji ve Animoji karakterleri kullanmasına imkan sağlıyor.  Kullanıcılar artık kişisel video mesajlarını, slayt gösterilerini, okul projelerini ve mini filmleri daha fazla kişilik yükleyerek paylaşabiliyor.  Yeni gelen güncelleme ile  birlikte Disney’in Mickey ve Minnie Fare karakterlerinin yer aldığı yepyeni çıkartmalar ve yılbaşı dönemine yönelik kış temalı poster de mevcut.

Güncellem ile birlikte iOS’teki mesajlar uygulamasında oluşturlan ve özelleştirilen Memoji karakterleri Clips’te otomatik olarak yer alıyor. Kullanıcılar sanatsal filtreler, animasyonlu metin, müzik, çıkartmalar ve diğer mevcut Clips özelliklerinin tümü, Animoji ve Memoji video kliplerinin üzerine katmanlar halinde ekleyebiliyorlar.

Animasyonlu çıkartmalar ve emoji karakterleri artık kullanıcıların yüz hareketlerini takip edebiliyor. Bu sayede kulanıcılar aşağı ve yukarı, sola ve sağa ya da kameraya doğru ve kameradan uzağa hareket ettiğinde güneş gözlüğü ve konuşma baloncukları gibi eğlenceli nesneler kullanıcının yüzünden kopmuyor ve bu da kullanıcılara daha da interaktif bir video deneyimi sunuyor.

Clips 2.1’de ek olarak aşağıdaki özellikler de yer alıyor:

  • Kış ruhunu mükemmel şekilde yansıtan “Karlı Bir Gün” posteri.
  • Yedi adet yeni Mickey Fare ve Minnie Fare çıkartması.
  • Arapça ve İbranice dahil, sağdan sola yazılan dillere yönelik destek.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: