Bu 14 Şubat Çok Farklı

Burger King ABD, Anti-Sevgililer Günü temalı bir kampanya düzenleyerek eski sevgilisinin fotoğraflarını şubelere getirenlere bedava Whopper verecek.

Burger King bu yıl alışılmışın dışında bir Sevgililer Günü kampanyası düzenliyor. Bu özel günde marka bilinen herşeyi tersine çeviriyor. Marka eski sevgilisinin fotoğrafını şubeye getiren kişilere bedava Whopper veriyor. Eski sevgililere ait fotoğrafların ızgara ateşinde yanıp kül olacağı kampanyanın teması geçtiğimiz hafta vizyona giren Harley Quinn karakterinin yer aldığı Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) filminden geliyor. Burger King, Sevgililer Günü’nü Harley Quinn tarzında kutluyor. Eski sevgililerinin fotoğrafını getirene bedava Whopper veriyor.

MullenLowe U.S. imzalı kampanyada New York, Los Angeles, San Francisco ve Boston’daki seçili Burger King şubelerindeki Ayrılık Kutuları’na (Breakup Boxes) eski sevgililerinin fotoğraflarını getiren müşteriler bedava Whopper kazanacak. Eski sevgililerinin fotoğrafını bulamayanlar için de bir çözüm bulunuyor. Bazı şubelerde fotoğraflara ek olarak eski sevgililerin elbiseleri veya vermiş olduğu hediyeler de kutulara atılabilecek.

Burger King, kampanyanın geçerli olduğu Ayrılık Kutuları’nın yer aldığı şubelere yakın olmayanlar içinse uygulama üzerinden küçük bir sınav gerçekleştirecek. Beş sorudan dördünü doğru yanıtlayan kullanıcılar 3 dolara Whopper yeme şansı yakalayacak.

Üzücü haber ise bu uygulama sadece Burger King ABD’da gerçekleşecek.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: