Haberler LinkedIn’de

LinkedIn, yeni Trend Haberler bölümünde Coronavirus güncellemeleri ve platformunda 16 ücretsiz kurs sunuyor.

Dünyadaki profesyonellerin güncel kalmasına ve evden etkin bir şekilde çalışabilmesine yardımcı olmak için LinkedIn , DSÖ’den  canlı güncellemeler sağlar, şirketlerin platformlarına sanal olarak ulaşmalarını sağlamak için etkinlik platformlarını ölçeklendirmiştir ve şimdi birkaç öğrenme kursu ve kaynağı ücretsiz hale getirmiştir.

LinkedIn, “60’dan fazla editörden oluşan bir ekibin, coronavirüs hakkında güvenilir kaynaklardan haberler ve perspektifler oluşturduğunu” söylüyor.

“Ekonomi üzerindeki etkilere, şirketlerin nasıl tepki verdiklerine, yeni politikalar uygulamaya koyulmasına ve insanların ve şirketlerin çalışma şekillerini ayarlamasına yönelik en iyi uygulamalara” dair fikirler sunuyor.

Ayrıca, LinkedIn’in yeni Trend Haberler bölümü Dünya Sağlık Örgütü, Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri ve diğerlerinden güncellemeler getiriyor. Bölüm artık 54 ülkede ve 9 dilde kullanılabilir.
Coronavirus hakkında bilgi arayan üyeler, editör ekibi tarafından küratörlüğünde “yeni bir güvenilir bilgi bölümü” alacaklar. Bilgiler, 96 dilde üyelere 9 dilde gönderilen LinkedIn Günlük Özetinde de yer almaktadır .

Ayrıca, #WFH ve #RemoteWork gibi şeyleri ararken LinkedIn uzaktan çalışmalarınızdan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinize dair ipuçları ve en iyi uygulamaları sunacaktır.

Son olarak, LinkedIn 16 LinkedIn Eğitim kursunu ücretsiz olarak sunmaktadır . Bunlar, üretken kalma, yüz yüze olmadığınız zamanlarda ilişkiler kurma, Microsoft Teams, Skype, BlueJeans, Cisco Webex ve Zoom gibi sanal toplantı araçlarını kullanma ve evden çalışırken sağlıklı bir iş-yaşam dengesi bulma yollarını içerir .

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: