Facebook Zoom Avında

Messenger Rooms, makimum 50 kullanıcının zaman sınırı olmadan video konferansı gerçekleştirmesini sağlıyor. Üstelik katılmak için bir Facebook hesabına ihtiyacınız bile yok.

Facebook Zoom olma rolünü de üstleniyor. COVID-19 salgını sırasında büyük bir hızla herkesin standart video konferans platformu haline gelen Zoom’un başarısını ve başarısızlıklarını gördükten sonra, Facebook’un tepkisi beklediğimiz şeydi desek yanlış olmaz.

Messenger Rooms, maksimum 50 kullanıcının sanal bir buluşma başlatmasını sağlayan yeni görüntülü arama hizmeti. Ücretsiz ve görüşmelerde zaman sınırı yok. Daha da iyisi, kullanmak için bir Facebook hesabına bile ihtiyacınız yok.

Herkesi katılmaya davet edebilirsiniz: WhatsApp’tan, Instagram’dan, Facebook’tan ve hatta sıradan bir paylaşım linkinden. Room’lar belirli gruplara veya arkadaş çevrelerine açık kalabilir, bu sayede kullanıcılar istedikleri zaman giriş ve çıkış yapabilir.

Ayrıca Mark Zuckerberg, yeni bir özellik ile tüm aktif Messenger Room’larının zaman tünelinizin en üstünde göstereceğini açıkladı.

https://www.facebook.com/watch/?v=3702921749780185

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: