WhatsApp Business’ta Yenilik!

Mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni özellikleriyle yenilenmeye devam ediyor. Dünyanın en çok kullanılan uygulaması WhatsApp Business’a yeni özellikler eklendi.

Mesajlaşma uygulamalarındaki çıkartmalar kullanıcıların kendilerini daha eğlenceli ifade etmenin bir yolu. İletişime geçmenin popülerleşen yollarından biri olan çıkartmalar milyarlarca kullanıcı tarafından kullanılıyor. WhatsApp Business kullanıcılarına özel yeni çıkartmalar ekledi.

WhatsApp Business’a çıkartmalar dışında gelen bir diğer önemli özellik QR kod için gelen bir özelliği oldu. WhatsApp, yeni özelliği ile uygulamaya yeni kişi eklemeyi daha kolay hale getiriyor. Artık listenize yeni kişi eklemek için QR kodunu taramanız yeterli.

Uygulamanın iki yeni özelliğine göz attığımızda QR kod oluşturmanın oldukça kolay olduğunu görüyoruz. WhatsApp menüsünden “Business Tools” seçeneğine tıkladıktan sonra açılan pencerede “Short link” sekmesi seçiliyor. “View QR kod” dediğinizde ise QR kodu görebiliyorsunuz. Kullanıcı bu QR kodu, dilerse mağazanın kapısına, eve teslimat ürünlerde paketlerin üzerine veya fişlere yerleştirebiliyor. “Share code” kısmından ise bu kodu dilediği kişilerle paylaşabiliyor. WhatsApp Business kullanıcısı olan işletme kataloğunu WhatsApp üzerinden müşterisiyle bir link oluşturarak kolaylıkla paylaşabiliyor. WhatsApp Business’ın tüm bu özellikleri şu anda ücretsiz olarak kullanıma sunulmuş durumda.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: