Nostaljik Uygulama!

Facebook’un deneysel uygulama geliştirme ekibi (NPE), çıkardığı birçok uygulamanın yanına E.gg adlı bir uygulamayı daha ekledi.

E.gg uygulaması, 90’ların ruhunu yakalamayı amaçlayan yeni platform olarak dönemin görsel estetiğine sadık kalarak günümüz dünyasına adapte olarak geliştirilmiş. E.gg sitesi çoğunlukla hayran grupları için etkileyici ve retro kolaj oluşturmak, ortam sayfaları yaratmak üzerine kullanılacak. Ve oluşturulan tüm sayfalar tek sayfa olarak yayınlanarak tıpkı 90’lı yıllardaki gibi o atmosfere bizi sürükleyecek.

Kullanıcılar ilham verici yaratıcı seçenekler sayesinde eğlenceli ve renkli panolarını uygulama içinde kendileri oluşturabilecek. Bir nevi serbest biçimli karışık medya kolajları yaratabileceksiniz.

Instagram sayfasında yapılan örnekleri inceleyebilirsiniz: https://www.instagram.com/made.on.egg

Facebook NPE ekibinin bu tarz çıkardığı farklı birçok uygulama oluyor ama birçoğu hayata geçmeden sonlanıyor. Şu an yalnızca internet sitesi olarak hizmet veren servis, yakında iOS pazarına da açılacak. Kapalı beta aşamasında olan E.gg uygulaması bakalım ne zaman herkese açık bir uygulama haline gelecek?

Bekleme listesine kaydolmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://e.gg/

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: