Kısıtlı Yanıtlar Kullanımda!

Twitter, tweetlere yanıt vermeyi kısıtlama özelliğini test aşamasının ardından diğer kullanıcılar için sunuyor. Hatırlarsanız bu özellik ilk olarak mayıs ayında çok daha sınırlı sayıda kullanıcı ile test edilmişti. Şimdi ise Twitter, tüm iOS kullanıcıları için tweet yanıtlarını sınırlamayı açıyor. Twitter’ın iOS uygulamasında yapılan yeni bir güncelleme, tüm kullanıcıların tweetlerine kimlerin yanıt verebileceğini sınırlamasına olanak tanıyor.

App Store’daki güncellemede ise: “Mayıs ayında, tam olarak istediğiniz kişiyle sohbet etmenin yeni yolunu test ettik, şimdi ise bu artık daha fazla kullanıcıya ulaşıyor. Böylece daha anlamlı değişiklikler oluşturabilirsiniz” açıklaması var.

Özelliği kullanmak için öncelikle iOS kullanıcısı olmanız gerekiyor. Eğer iOS kullanıcısıysanız, yeni güncellemeyi yapmak yeterli. Kullanıcılar bir tweet atarken; herkes cevap verebilir, sadece takip ettikleri kişiler cevap verebilir ve sadece bahsettikleri insanlar cevap verebilir gibi üç seçenek ile karşılaşacak. Kullanıcılar istedikleri seçeneğe tıklayarak , hangi kişilerin cevap vereceğini seçecek.

Özelliğin şu anda Twitter’ın Android ve Twitter web kullanıcıları tarafından ne zaman kullanılabilir olacağı net değil.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: