Zoom’un Tahtı mı Sallanıyor?

Pandemi döneminde uzaktan eğitim ve iş hayatı için çevrimiçi konferans uygulamaları hiç görülmemiş bir popülerlik kazandı. Bu uygulamalar arasında yer alan Zoom, şu ana kadar diğer uygulamaları ardında bıraktı. Ancak Facebook’un Zoom’a rakip uygulaması Messenger Rooms, test aşamasındaki yeni özellikleriyle birlikte Zoom’un tahtını sallama yolunda ilerleyecek gibi.

Messenger Rooms, yeni gelen güncellemeyle birçok yeniliğe kavuştu. Gelen bu yenilikler uygulama deneyiminin özelleştirilmesini ve oluşturmanın ve keşfetmenin kolaylaştırılmasını sağlıyor.

Messenger Rooms, artık sizin davet edildiğiniz odaları sohbet penceresinin en üstünde gösterecek. Bununla birlikte yeni oda oluşturmak da artık çok daha kolay olacak. Messenger Rooms, artık oda kurarken ileri tarihli oda kurmaya ve farklı aktiviteleri seçmeye izin verecek. Uygulamadaki “Odaları Yönet” özelliği oluşturulan odalara katılmanızı, düzenlemenizi, oluşturduğunuz odaları silmenizi veya daha fazla insanı odanıza davet etmenizi sağlayacak.

Ayrıca uygulama, deneyimi özelleştirmeniz için yeni özelliklere sahip olacak. Odaların arka plan resimleri kendi telefonunuzda bulunan resimlerden birisi olarak ayarlanabilecek.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: