Instagram’dan Müjde!

Instagram’dan birçok kullanıcısını hatta bence neredeyse tamamını sevindirecek bir haber geldi! Uygulama, kullanıcıların yanlışlıkla sildikleri gönderileri geri yüklemelerine olanak tanıyan yeni bir “Yakın Zamanda Silinenler” klasörü ekliyor.

Yanlışlıkla ya da kötü niyetli (hacker saldırısı vs.) olarak silinen gönderilerinizi kurtarmak için “Yakın Zamanda Silinenler” özelliği iyi bir seçenek olarak gözüküyor.

Ancak Instagram, içeriği silmek ve geri yüklemek için yeni bir koruma süreci ile bunu ele almak istiyor. Silinen içerikleri Son Silinenler listesinden kalıcı olarak silerken veya geri yüklerken önce haklı hesap sahipleri olduklarını doğrulamalarını isteyecek, e tabii haklı olarak!

2 Şubat’tan itibaren bu yeni özelliği uygulayacak olan Instagram’ın bu özelliğini kullanmak için uygulamayı en son sürüme güncellemeli ve uygulamada Ayarlar>Hesap>Son Silinmiş’e tıklayarak klasöre erişebilirsiniz. Klasörden, uygun gördüğünüz herhangi bir gönderiyi kalıcı olarak silebilir veya geri yükleyebilirsiniz.

Instagram’ın “Son Silinenler” ile ilgili yazısını incelemek için buraya tıklamanız yeterli!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: