Studio Effects!

Salgın öncesinde şirketlerin video konferans yapması için üretilen Zoom, salgınla birlikte online derslerin, aile ve arkadaş toplantılarının ve iş toplantılarının vazgeçilmezi haline geldi. Popülerliğini bu kadar artırmışken bu hızını kesmeden Zoom, hemen kullanıcılarını palatformunda dolaşırken eğlendirecek Studio Effects adında yeni bir özellik geliştirdi.

Zoom bu yeni özelliği Studio Effects ile sohbet esnasında, kendinize kaş ya da bıyık ekleyebilir ya da dudaklarınızın rengini değiştirebilme fırsatı sunuyor.

Geçtiğimiz aralık ayından itibaren pazardaki payını genişletebilmek için Google ve Microsoft ile rekabeti artırmak için yeni özellikler ekleyen Zoom, aslında bu yeni oluşturduğu Studio Effects özelliğini geçtiğimiz eylül ayında kullanıcılarına sunmuştu fakat şimdi yüz efektlerini daha fazla kullanıcıya açarak kullanıcılar tarafından yeniden keşfedilmeye başladı.

Siz de artık bu yeni özelliğe video ayarlar sekmesinin arkaplanlar ve filtreler seçeceğinden erişerek toplantılarınızı eğlenceli bir hale dönüştürebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: